Mücke Melder
Kancelářská židle
litá zn. Mücke Melder, Čechy, Fryštát, 20.-30. léta 20. stol. výroba fa Mücke Melder,
chromovaný obecný kov, dřevo otočná židle s nastavitelným opěradlem, výška 78 cm
odborně restaurováno
296
vyvolávací cena
4 500 Kč
€ 174
dosažená cena
5 000 Kč