Hliněnský Robert (1908-1979)

Kyvadlo

olej, překližka, rám, 44,5 x 23,5 cm
sign. PN R. Hliněnský

3 aukce 34

vyvolávací cena 12 000 Kč € 465

dosažená cena 15 000 Kč