Knížek Emanuel (1889-?)

Chlapec s červenou šálou

olej, karton, rám, 72 × 61 cm
sign. PD Knížek

162 aukce 34

vyvolávací cena 8 000 Kč € 310

pol. č.163
aukce: 34
25 000 Kč / 968 €
vyvolávací cena:
25 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.164
aukce: 34
5 000 Kč / 194 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.165
aukce: 34
5 500 Kč / 213 €
vyvolávací cena:

pol. č.166
aukce: 34
16 000 Kč / 620 €
vyvolávací cena:
pol. č.167
aukce: 34
12 000 Kč / 465 €
vyvolávací cena:
pol. č.168
aukce: 34
3 000 Kč / 116 €
vyvolávací cena: