Aukce 34
> Položka 167
Konečný Josef (1909-1989)
Kytice
olej, plátno, rám, 98 × 70 cm
sign. PD J.Konečný
167
vyvolávací cena
12 000 Kč
€ 465
Neznámý autor
Dívčí akt - studie
168
3 000 Kč / 116 €
vyvolávací cena:
Svoboda J.
Odpočinek u vody
169
9 000 Kč / 348 €
vyvolávací cena:
Procházka V.
Tatry
170
15 000 Kč / 581 €
vyvolávací cena:
15 000 Kč
dosažená cena:
Březina Václav (1862-1906)
Březový háj, po r. 1900
171
12 000 Kč / 465 €
vyvolávací cena:
26 000 Kč
dosažená cena:
Šimon František Tavík (1877 - 1942)
7. Avenue, New York
172
3 500 Kč / 136 €
vyvolávací cena:
4 000 Kč
dosažená cena:
Šimon František Tavík (1877-1942)
New York v noci, 1927
173
39 000 Kč / 1 510 €
vyvolávací cena:
39 000 Kč
dosažená cena: