Aukce 35
> Položka 88
Líbal František (1896-1974)
V létě na Zlaté stoce, 1971
olej, plátno na kartonu, rám
24 x 33 cm
€ 327
sign. PD F. Líbal, na rubu tužkou 12.7.1971 V létě na Zlaté stoce
88
aukce 35
vyvolávací cena
9 000 Kč
€ 327
Jambor Josef (1887-1964)
Zátiší s hřiby, 1936
89
20 000 Kč / 727 €
vyvolávací cena:
30 000 Kč
dosažená cena:
Trampota Jan (1889-1942)
Pohled na město, 1922
90
16 000 Kč / 582 €
vyvolávací cena:
17 000 Kč
dosažená cena:
Forert (Severoitalská škola)
Vesnička u moře
91
8 000 Kč / 291 €
vyvolávací cena:
Forert (Severoitalská škola)
Přímořská krajina s vesnickými domky, 1926
92
8 000 Kč / 291 €
vyvolávací cena:
Kubíček Jánuš (1921-1993)
Brno, 1949
93
15 000 Kč / 545 €
vyvolávací cena:
22 000 Kč
dosažená cena:
Líbal František (1896-1974)
Lesní interiér, 1924
94
7 000 Kč / 255 €
vyvolávací cena:
10 000 Kč
dosažená cena: