Aukce 36
> Položka 20
Hliněnský Robert (1908-1979)
Bez názvu, 1977
olej, plátno, rám 50 x 40 cm
Vystaveno v Mánesu 21.3.-21.4.1991. Vystaveno DPK 84.
sign. na rubu Hliněnský 77, č. 131, pap. štítek 311
aukce 36
vyvolávací cena
34 000 Kč
€ 1 236
Hliněnský Robert (1908-1979)
Konec dne, 1969
21
36
6 000 Kč / 219 €
vyvolávací cena:
6 500 Kč
dosažená cena:
Hliněnský Robert (1908-1979)
Bez názvu, 1976
22
36
6 000 Kč / 219 €
vyvolávací cena:
Toyen - Marie Čermínová (1902-1980)
Radovan Ivsic: Le Puits dans La Tour, Débris De R?ves, 1967
23
36
4 500 Kč / 164 €
vyvolávací cena:
8 000 Kč
dosažená cena:
Kučerová Alena (*1935)
24
36
160 000 Kč / 5 818 €
vyvolávací cena:
Zoubek Olbram (*1926)
Velká žena, 1962
25
36
15 000 Kč / 545 €
vyvolávací cena:
16 000 Kč
dosažená cena:
Tichý Miroslav (1926-2011)
Dívka v pruhovaných plavkách
26
36
28 000 Kč / 1 018 €
vyvolávací cena: