Střížek Antonín (*1959)
Zátiší s dívčím portrétem, jehlanem a koulí, 1994
pastel, karton, rám, sklo 76,5 x 104 cm
Provenience: Soukromá sbírka, získáno ze sbírky Karla Tutsche, významného brněnského galeristy a sběratele.
sign. UD Střížek Antoním 94
47
aukce 36
vyvolávací cena
9 000 Kč
€ 327