Aukce 36
> Položka 101
Chatrný Dalibor (1925-2012)
Bez názvu, 1975
koláž, papír, karton 20 x 73 cm
Provenience: Z pozůstalosti Adolfa Kroupy.
sign. na rubu s věnováním Dalibor Chatrný, 6.9.1975
101
aukce 36
vyvolávací cena
12 000 Kč
€ 436
dosažená cena
12 000 Kč
Klimeš Svatopluk (*1944)
Boj o střed prostěradla, 1989
102
36
38 000 Kč / 1 387 €
vyvolávací cena:
Klimeš Svatopluk (*1944)
Bez názvu – 9 ks
103
36
8 000 Kč / 292 €
vyvolávací cena:
Burian Zdeněk (1905-1981 )
Předloha pro knižní ilustraci – 2 ks
104
36
45 000 Kč / 1 642 €
vyvolávací cena:
Grus Jaroslav (1891-1983)
U řeky
105
36
18 000 Kč / 655 €
vyvolávací cena:
19 000 Kč
dosažená cena:
Grus Jaroslav (1891-1983)
Silnice, 1978
106
36
12 000 Kč / 438 €
vyvolávací cena:
Mikulka Alois (*1933)
Bloudění kontrolora plynoměrů, 1980
107
36
150 000 Kč / 5 474 €
vyvolávací cena:
180 000 Kč
dosažená cena: