Aukce 36
> Položka 125
Líbal František (1896-1974)
Mnichovice, 1931
olej, plátno, rám 19 x 24 cm
sign. PD F. Líbal, na rubu Fr. Líbal 1931 Mnichovice
125
aukce 36
vyvolávací cena
14 000 Kč
€ 511
Moravec Alois (1899-1997)
Na dvoře, 1944
126
36
4 000 Kč / 145 €
vyvolávací cena:
Líbal František (1896-1974)
Rašeliniště u Branné, (Kolny), 50. léta
127
36
18 000 Kč / 657 €
vyvolávací cena:
Grus Jaroslav (1891-1983)
Středomořská krajina
128
36
35 000 Kč / 1 273 €
vyvolávací cena:
Janeček Ota (1919-1996)
Dopis Marii, 1980
129
36
9 000 Kč / 327 €
vyvolávací cena:
Kotík Pravoslav (1889-1970)
Portrét dívky, 1939
130
36
9 000 Kč / 328 €
vyvolávací cena:
Držkovic Valentin (1888-1969)
V dědině, 1927
131
36
6 000 Kč / 219 €
vyvolávací cena:
9 000 Kč
dosažená cena: