Aukce 36
> Položka 144
Mrázek František (1876-1933)
Pohled do krajiny
olej, plátno, rám, sklo 66 x 86 cm
sign. LD Mrázek
144
aukce 36
vyvolávací cena
12 000 Kč
€ 436
Mikš Joža (1901-1966) - ateliér
Pohled na Nízké Tatry z rána, 1926
145
36
4 000 Kč / 146 €
vyvolávací cena:
Lolek Stanislav (1873-1936)
Krajina s mlýny, kolem r. 1900
146
36
12 000 Kč / 436 €
vyvolávací cena:
Pavlík Václav (1901-1966)
Poříčí nad Sázavou (Žernovka), kolem r. 1940
147
36
35 000 Kč / 1 277 €
vyvolávací cena:
Zamazal Veris Jaroslav (1900-1983)
Sázava, kolem r. 1950
148
36
20 000 Kč / 730 €
vyvolávací cena:
Číla Otakar (1894-1977)
Zátiší s bažantem a koroptvemi
149
36
18 000 Kč / 657 €
vyvolávací cena:
Schadt Karel (1888-1950)
Portrét muže, kolem r. 1915
150
36
6 000 Kč / 219 €
vyvolávací cena: