Obrovský Jakub (1882-1949)

Alegorie u mořského pobřeží

olej, dřevěná deska, rám 24 x 34 cm

sign. PD J. Obrovský
169 aukce 36

vyvolávací cena 20 000 Kč € 730

pol. č.170
aukce: 36
20 000 Kč / 727 €
vyvolávací cena:
pol. č.171
aukce: 36
6 000 Kč / 219 €
vyvolávací cena:
pol. č.172
aukce: 36
12 000 Kč / 438 €
vyvolávací cena:
13 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.173
aukce: 36
12 000 Kč / 438 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.174
aukce: 36
25 000 Kč / 912 €
vyvolávací cena:
pol. č.176
aukce: 36
4 500 Kč / 164 €
vyvolávací cena: