Konůpek Jan (1883-1950)
Konvolut tisků: Odcházející pokolení, 40. léta, Filosof v lese, Orestes Kai Erinyes, 1941 - 3 ks
lept, papír 24,5 x 33 cm, 13,5 x 9,5 cm, 22,5 x 33,5 cm
Lept Filosof v lese publikován: Ladislav Klíma „Vlastní životopis“. Vystaveno: Ztichlá klika, Grafické práce z 30.a 40.let 20.století, 13.12.2012-30.1.2014.
sign. PD tužkou Konůpek, 1 lept sign. LD v tisku K41
200
aukce 36
vyvolávací cena
5 000 Kč
€ 182
dosažená cena
5 000 Kč