Aukce 36
> Položka 258
Odkládací stolek - malý
Čechy, 30. léta 20. stol., chrom, leštěná kořenovicová dýha, dvoupatrový, rozměry 68 x 70 x 40 cm,dřevo odborně restaurováno (výborný stav)
258
aukce 36
vyvolávací cena
4 500 Kč
€ 164
dosažená cena
6 500 Kč
Dóza vajíčko
259
36
3 000 Kč / 109 €
vyvolávací cena:
Kybal Antonín (1901-1971)
Koberec
260
36
30 000 Kč / 1 091 €
vyvolávací cena:
30 000 Kč
dosažená cena:
Funkcionalistická stolní lampa
261
36
4 000 Kč / 145 €
vyvolávací cena:
Ort Karel, Hynek Gottwald fa
Křeslo
262
36
20 000 Kč / 727 €
vyvolávací cena:
Ort Karel, Hynek Gottwald fa
Křeslo
263
36
20 000 Kč / 727 €
vyvolávací cena:
Pětiplamenný lustr
264
36
12 000 Kč / 436 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena: