Aukce 36
> Položka 282
Jídelní stolek
Čechy, 2. třetina 20. stol., chromovaný obecný kov, dvě odkladní plochy dýhované, o 79 cm, restaurováno
282
aukce 36
vyvolávací cena
5 000 Kč
€ 182
Lauda Jan (1898-1959)
Dívka
283
36
3 500 Kč / 127 €
vyvolávací cena:
3 500 Kč
dosažená cena:
Geb. Thonet
Lehátko G80
284
36
12 000 Kč / 436 €
vyvolávací cena:
Kalamář
285
36
4 000 Kč / 145 €
vyvolávací cena:
Eichler Rudolf, Moser
Soubor vinných sklenic - 6 ks
286
36
6 000 Kč / 218 €
vyvolávací cena:
8 000 Kč
dosažená cena:
Odkladní stolek - velký
287
36
4 500 Kč / 164 €
vyvolávací cena:
6 000 Kč
dosažená cena:
Napako
Stropní svítidlo malé
288
36
2 000 Kč / 73 €
vyvolávací cena: