Aukce 36
> Položka 287
Odkladní stolek - velký
Čechy, 30. léta 20. stol., chromovaný obecný kov, dřevěné lakované desky, rozměry 60 x 60 x 40 cm, restaurováno
287
aukce 36
vyvolávací cena
4 500 Kč
€ 164
dosažená cena
6 000 Kč
Napako
Stropní svítidlo malé
288
36
2 000 Kč / 73 €
vyvolávací cena:
Poner K.
Skleněná váza
289
36
16 000 Kč / 582 €
vyvolávací cena:
Stolní lampa
290
36
4 000 Kč / 145 €
vyvolávací cena:
Stropní svítidlo
291
36
6 500 Kč / 236 €
vyvolávací cena:
8 500 Kč
dosažená cena:
Svítidlo
292
36
5 000 Kč / 182 €
vyvolávací cena:
Lehátko houpací
293
36
7 000 Kč / 255 €
vyvolávací cena: