Aukce 36
> Položka 301
Kovona, n. p., Československo
Nízký konferenční stolek
papírová zn. Kovona, Čechy, chromovaný obecný kov, dýhované dřevo s šelakovou politurou, 2 odkladní plochy, výška 65 cm, dřevo kompletně restaurováno
301
aukce 36
vyvolávací cena
5 000 Kč
€ 182
Smrčková Ludvika (1903-1990)
302
36
3 000 Kč / 109 €
vyvolávací cena:
3 500 Kč
dosažená cena:
Smrčková Ludvika (1903-1990)
Váza Praha
303
36
5 000 Kč / 182 €
vyvolávací cena:
Mísa, likérky - 7 ks
304
36
3 500 Kč / 127 €
vyvolávací cena:
Kalamář s kolébkou a odkladní plochou - 3 ks
305
36
6 000 Kč / 218 €
vyvolávací cena:
6 000 Kč
dosažená cena:
Svítidlo
306
36
5 500 Kč / 200 €
vyvolávací cena:
Stolní souprava - 3 ks
307
36
2 500 Kč / 91 €
vyvolávací cena: