Aukce 37
> Položka 22
Koblasa Jan (*1932)
Apokalypsa, 1969
barevná litografie, papír, 177/180 50 x 70 cm
sign. PD JK. 469
22
aukce 37
vyvolávací cena
4 500 Kč
€ 163
Janoušková Věra (1922-2010)
Hlava, 1998
23
14 000 Kč / 509 €
vyvolávací cena:
Matal Bohumír (1922-1988)
Hlava, 1987
25
15 000 Kč / 545 €
vyvolávací cena:
Janoušková Věra (1922-2010)
26
65 000 Kč / 2 361 €
vyvolávací cena:
65 000 Kč
dosažená cena:
Janoušek Vladimír (1922-1986)
Mobil v krajině, 1979
27
16 000 Kč / 581 €
vyvolávací cena:
Kolíbal Stanislav (*1925)
Asymetrická shoda č. 1, 1978
28
20 000 Kč / 726 €
vyvolávací cena:
Kubíček Jan (1927-2013)
Kompozice, 1988/2007
29
3 000 Kč / 109 €
vyvolávací cena:
3 000 Kč
dosažená cena: