Aukce 37
> Položka 27
Janoušek Vladimír (1922-1986)
Mobil v krajině, 1979
kvaš, tuš, rám, sklo 29,5 x 42 cm
sign. PD VJ 79
27
aukce 37
vyvolávací cena
16 000 Kč
€ 581
Kolíbal Stanislav (*1925)
Asymetrická shoda č. 1, 1978
28
20 000 Kč / 726 €
vyvolávací cena:
Kubíček Jan (1927-2013)
Kompozice, 1988/2007
29
3 000 Kč / 109 €
vyvolávací cena:
3 000 Kč
dosažená cena:
Urbásek Miloš (1932-1988)
Bez názvu, 1981- 2 ks
5 000 Kč / 182 €
vyvolávací cena:
Urbásek Miloš (1932-1988)
Téma O, 60. léta 20. stol.
3 500 Kč / 127 €
vyvolávací cena:
Boštík Václav (1913-2005)
Bez názvu, 1993
32
30 000 Kč / 1 090 €
vyvolávací cena:
Chatrný Dalibor (1925-2012)
Bez názvu, 1980
9 000 Kč / 327 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena: