Aukce 37
> Položka 40
Stratil Václav (*1950)
Žlutá hvězda
kombinovaná technika, papír, rám, sklo 61 x 40 cm
sign. na rubu Stratil
40
aukce 37
vyvolávací cena
30 000 Kč
€ 1 090
Filko Stano (*1937)
Realita z cyklu Mapy Československa s ženskými figurami I., 1966
41
18 000 Kč / 654 €
vyvolávací cena:
Filko Stano (*1937)
42
18 000 Kč / 654 €
vyvolávací cena:
John Jiří (1923-1972)
Bez názvu, 1968
43
18 000 Kč / 654 €
vyvolávací cena:
19 000 Kč
dosažená cena:
John Jiří (1923-1972)
Přezimování, 1968
20 000 Kč / 726 €
vyvolávací cena:
29 000 Kč
dosažená cena:
Trinkewitz Karel (*1931)
Bez názvu, 90. léta 20. stol.
10 000 Kč / 436 €
vyvolávací cena:
Ranný Michal (1946-1981)
Bez názvu, 1968
46
5 000 Kč / 182 €
vyvolávací cena: