Aukce 37
> Položka 55
Mautnerová Pavla (*1919)
Kompozice, 1972
kombinovaná technika na skle, rám, sklo 33 x 32,5 cm
sign. PD PM 72, zn. na rubu Pavla Mautnerová 72,jedna prasklina na skle
aukce 37
vyvolávací cena
8 000 Kč
€ 291
dosažená cena
8 000 Kč
Titlová-Ylovsky Margita (*1957)
Transfer, 1984
56
150 000 Kč / 5 449 €
vyvolávací cena:
160 000 Kč
dosažená cena:
Kremlička Rudolf (1886-1932)
Ves Hamry, Slovensko, 1919
57
750 000 Kč / 27 243 €
vyvolávací cena:
800 000 Kč
dosažená cena:
Kuba Ludvík (1863 – 1956)
V slunci pod kostelem, 1939
58
22 000 Kč / 799 €
vyvolávací cena:
Lebeda Otakar (1877-1901)
Motolské údolí, 1894-95
59
120 000 Kč / 4 360 €
vyvolávací cena:
Kremlička Rudolf (1886-1932)
Soubor litografií – 3 ks (Dívčí poloakt, 1921, Po koupeli, 1923, Toaleta, 1923)
60
8 000 Kč / 291 €
vyvolávací cena:
8 000 Kč
dosažená cena:
Gromnickij Pavel Antonovič (1889-1977)
Rozkvetlá zahrada, 1937
61
90 000 Kč / 3 269 €
vyvolávací cena: