olej, plátno, rám, sklo 38 x 46 cm
sign. LD Jan Slavíček, na rubu razítko ČFVU, zn. S 9658, zn. tužkou Jan Slavíček
Pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem. Provenience: Soukromá sbírka, v r. 1966 zakoupeno na prodejní výstavě v Bílé Labuti (přiložen dopis z Díla – Podniku českého fondu výtvarných umění o koupi obrazu).