Aukce 37
> Položka 90
Foltýn František (1891-1976)
Abstraktní kompozice, kolem r. 1970
tužka, akvarel, papír, pasparta, rám, sklo 28 x 18,5 cm
sign. PD Ff
Provenience: Soukromá sbírka, získáno darem od autora.
90
aukce 37
vyvolávací cena
18 000 Kč
€ 654
Šíma Josef (1891-1971)
Krystal, 1960
91
10 000 Kč / 365 €
vyvolávací cena:
10 000 Kč
dosažená cena:
Foltýn František (1891-1976)
Zátiší, 1970
92
18 000 Kč / 654 €
vyvolávací cena:
Zykmund Václav (1914-1984)
Slepý Oidipus, 1945
93
20 000 Kč / 276 €
vyvolávací cena:
28 000 Kč
dosažená cena:
Chlupáč Miloslav (1920 -2008)
Hlava, 1989
94
5 000 Kč / 182 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
Chadima Jiří (*1923)
Rybárna, 1967
95
18 000 Kč / 654 €
vyvolávací cena:
24 000 Kč
dosažená cena:
Chlupáč Miloslav (1920-2008)
Zátiší s vajíčkem, 1989
96
45 000 Kč / 1 635 €
vyvolávací cena:
51 000 Kč
dosažená cena: