Aukce 37
> Položka 96
Chlupáč Miloslav (1920-2008)
Zátiší s vajíčkem, 1989
olej, sololit, rám 41 x 42 cm
sign. PD M. Chlupáč, sign. na rubu PN M. Chlupáč 1989
96
aukce 37
vyvolávací cena
45 000 Kč
€ 1 635
dosažená cena
51 000 Kč
Chlupáč Miloslav (1920-2008)
Ve skoku
97
6 000 Kč / 218 €
vyvolávací cena:
Zívr Ladislav (1909-1980)
Žena se třemi prsy, 1974
98
60 000 Kč / 2 179 €
vyvolávací cena:
60 000 Kč
dosažená cena:
Kolář Jiří (1914-2002)
Hommage á Picasso, 1972
99
8 000 Kč / 291 €
vyvolávací cena:
Kolář Jiří (1914-2002)
Hommage á Picasso, 1972
100
8 000 Kč / 291 €
vyvolávací cena:
Kolář Jiří (1914-2002)
Hommage á Picasso, 1972
101
8 000 Kč / 291 €
vyvolávací cena:
Novák Ladislav (1925-1999)
Ruce
102
2 000 Kč / 73 €
vyvolávací cena:
2 000 Kč
dosažená cena: