Aukce 37
> Položka 99
Kolář Jiří (1914-2002)
Hommage á Picasso, 1972
litografie, papír, 61/90 63,5 x 24 cm
sign. PD tužkou J. Kolář 72
99
aukce 37
vyvolávací cena
8 000 Kč
€ 291
Kolář Jiří (1914-2002)
Hommage á Picasso, 1972
100
8 000 Kč / 291 €
vyvolávací cena:
Kolář Jiří (1914-2002)
Hommage á Picasso, 1972
101
8 000 Kč / 291 €
vyvolávací cena:
Novák Ladislav (1925-1999)
Ruce
102
2 000 Kč / 73 €
vyvolávací cena:
2 000 Kč
dosažená cena:
Ovčáček Eduard (*1933)
Kolážovaná antropometrie, 1981
103
28 000 Kč / 1 017 €
vyvolávací cena:
28 000 Kč
dosažená cena:
Kolář Jiří (1914-2002)
Objekt, 1982
104
20 000 Kč / 726 €
vyvolávací cena:
22 000 Kč
dosažená cena:
Houser Milan (*1971)
Bez názvu, 2009
105
25 000 Kč / 908 €
vyvolávací cena:
25 000 Kč
dosažená cena: