Aukce 37
> Položka 105
Houser Milan (*1971)
Bez názvu, 2009
litý lak, plátno, rám 80,5 x 60 cm
sign. na rubu M. Houser 09
105
aukce 37
vyvolávací cena
25 000 Kč
€ 908
dosažená cena
25 000 Kč
Kintera Kryštof (*1973)
Z cyklu One or Two or Crowd, 2008
106
14 000 Kč / 509 €
vyvolávací cena:
18 000 Kč
dosažená cena:
Kokolia Vladimír (*1956)
107
6 000 Kč / 218 €
vyvolávací cena:
6 000 Kč
dosažená cena:
Vaca Karel (1919-1989)
Asonance, 1964
108
28 000 Kč / 1 017 €
vyvolávací cena:
Kučerová Alena (*1935)
Krajina, 1987
109
16 000 Kč / 581 €
vyvolávací cena:
Kučerová Alena (*1935)
Drezura, 1986
110
10 000 Kč / 363 €
vyvolávací cena:
Trinkewitz Karel (1931-2014)
Mail art, 2003
111
2 000 Kč / 73 €
vyvolávací cena: