Aukce 37
> Položka 127
Fila Rudolf (1932-2015)
Eurocard, 2007
olej, papír (list z kalendáře Eurocard) 47 x 46 cm
sign. R. Fila 07
127
aukce 37
vyvolávací cena
4 000 Kč
€ 145
Fila Rudolf (1932-2015)
Eurocard, 2007
128
4 000 Kč / 145 €
vyvolávací cena:
4 000 Kč
dosažená cena:
Fila Rudolf (1932-2015)
Eurocard, 2007
129
4 000 Kč / 145 €
vyvolávací cena:
4 000 Kč
dosažená cena:
Fila Rudolf (1932-2015)
Eurocard, 2007
130
4 000 Kč / 145 €
vyvolávací cena:
Trinkewitz Karel (*1931)
Ovečka, 1990
131
2 000 Kč / 73 €
vyvolávací cena:
Trinkewitz Karel (*1931)
Bez názvu, 1998
132
10 000 Kč / 363 €
vyvolávací cena:
Trinkewitz Karel (*1931)
Nový román, 2001
133
7 000 Kč / 254 €
vyvolávací cena: