Aukce 37
> Položka 151
Panuška Jaroslav (1872-1958)
Letní krajina, 1920
olej, karton, rám, sklo 48 x 66 cm
sign. PD Panuška
Pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem.
151
aukce 37
vyvolávací cena
35 000 Kč
€ 1 271
Šrámek Jano (1886-1957)
Jezero v horách, kolem r. 1930
152
6 000 Kč / 218 €
vyvolávací cena:
Mervart Augustin (1889-1968)
Pohled na starý Přerov, 1919
153
50 000 Kč / 1 816 €
vyvolávací cena:
50 000 Kč
dosažená cena:
Panuška Jaroslav (1872-1958)
U řeky
154
16 000 Kč / 581 €
vyvolávací cena:
16 000 Kč
dosažená cena:
Havelka Roman (1877-1950)
Mezi chalupami, 1912
155
16 000 Kč / 581 €
vyvolávací cena:
Škrabánek František (1901-1974)
Zimní krajina, kolem r. 1940
156
16 000 Kč / 581 €
vyvolávací cena:
Daněk Sedláček František (1892-1974)
Pod Štrbským štítem, kolem r. 1915
157
16 000 Kč / 581 €
vyvolávací cena:
16 000 Kč
dosažená cena: