olej, plátno 60 x 52,3 cm
na rubu pozůstalostní razítko, štítek XXI Exposition Biennale Internationale Des Beaux-Arts - Venise 1938, perem popis díla na rubu na rámu tužkou 52/60 rám a tužkou r6.
Provenience: Pozůstalost akad. mal. Jiřího Karmazína. Vystaveno na XXI expozici Bienále mezinárodního umění v Benátkách v r. 1938.