Aukce 37
> Položka 179
Zákoutí se skálou a loďkou, 19. stol.
Francie, olej, plátno na kartonu, rám 45 x 32 cm
sign. PD F. Quercia
179
aukce 37
vyvolávací cena
7 000 Kč
€ 254
dosažená cena
8 000 Kč
Rada Vlastimil (1895 - 1965)
Koně ve stáji, 40. léta 20. stol.
181
18 000 Kč / 654 €
vyvolávací cena:
18 000 Kč
dosažená cena:
Flieher Karl (1881-1958)
Gastein s vysokým mostem
180
15 000 Kč / 545 €
vyvolávací cena:
Biscaino Bartolomeo (1621-1657)
Sv. František z Assisi přebírající malého Ježíše od Panny Marie, 1. polovina 17. století
182
10 000 Kč / 363 €
vyvolávací cena:
Švabinský Max (1873-1962)
Ranní lov, 1911
183
9 000 Kč / 327 €
vyvolávací cena:
Švabinský Max (1873-1962)
Tajemství lesa, 1899
184
22 000 Kč / 799 €
vyvolávací cena:
Šimon František Tavík (1877-1942)
Strečno na Váhu, Slovensko, 1932
185
3 000 Kč / 109 €
vyvolávací cena: