Aukce 37
> Položka 197
Stretti-Zamponi Jaromír (1982-1959)
Hradčany od Karlova mostu v zimě, 1919
akvatinta, papír 25 x 31 cm
sign. PD tužkou J. Stretti-Zamponi, PD v tisku Jar. Stretti Zamponi 1919
197
aukce 37
vyvolávací cena
6 500 Kč
€ 236
dosažená cena
6 500 Kč
Pernica Vojtěch (1886-1977)
Krojačka, 1941
198
5 000 Kč / 182 €
vyvolávací cena:
Úprka František (1868-1929)
Krojovaná dívka
199
12 000 Kč / 436 €
vyvolávací cena:
Uprka Joža (1861-1940)
Pánské kožuchy, 1920
200
6 500 Kč / 236 €
vyvolávací cena:
8 500 Kč
dosažená cena:
Frolka Antoš (1877-1935)
Národopisné dny, 1930
201
1 000 Kč / 36 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena:
Jiránek Miloš (1875-1911)
Růženka Šalounová, 1900
202
25 000 Kč / 908 €
vyvolávací cena:
Dvořák Karel (1893-1950)
Krejčí, 20. - 30. léta 20. stol.
203
6 000 Kč / 218 €
vyvolávací cena: