Aukce 37
> Položka 264
Rakousko-Uhersko, počátek 20. stol., světle modré sklo, výška 25 cm, dva oťuky
Provenience: Vila Fritze Grohmana ve Vrbně.
264
aukce 37
vyvolávací cena
3 000 Kč
€ 109
Hoffmann Josef (1870-1956)
Křeslo "Fledermaus"
265
11 000 Kč / 400 €
vyvolávací cena:
15 000 Kč
dosažená cena:
Wagner Otto (1841-1918), Thonet
Křeslo
266
12 000 Kč / 436 €
vyvolávací cena:
16 000 Kč
dosažená cena:
Košík Argentor
267
3 000 Kč / 109 €
vyvolávací cena:
Haerdtl Oswald (1899-1959),Alexandr Sturm fa
Mísa
268
34 000 Kč / 1 227 €
vyvolávací cena:
Svítidlo
269
4 000 Kč / 145 €
vyvolávací cena:
4 000 Kč
dosažená cena:
Velké secesní květináče - 2 ks
270
28 000 Kč / 1 017 €
vyvolávací cena: