Granátový náhrdelník
punc č. 267, Čechy, 2. třetina 20. stol., zlacené stříbro, ryzost 900/1000, granáty, hmotnost brutto 151,00 g, úzké a široké obdélné profily v pohyblivé montáži
170
aukce 38
vyvolávací cena
8 000 Kč
€ 288
dosažená cena
30 000 Kč