Granátový náhrdelník

punc č. 267, Čechy, 2. třetina 20. stol., zlacené stříbro, ryzost 900/1000, granáty, hmotnost brutto 151,00 g, úzké a široké obdélné profily v pohyblivé montáži

170 aukce 38

vyvolávací cena 8 000 Kč € 288

dosažená cena 30 000 Kč