Aukce 38
> Položka 118
Kubín Otakar (1883-1949)
Větrný mlýn v Kořenci, 1949
barevná litografie, papír, 310/500, 30 x 40 cm, sign. PD O. Coubine 49
Uvedeno v soupisu Siblík J., O. Kubín, Soupis gr. díla, Praha, 1999, s. 121.
118
aukce 38
vyvolávací cena
8 500 Kč
€ 306
Tichý František (1896-1961)
Hrazdaři, 1947
119
38
20 000 Kč / 791 €
vyvolávací cena:
Tichý František (1896 - 1961)
Comemedia dell´arte II, 1943
120
38
20 000 Kč / 791 €
vyvolávací cena:
Obrovský Jakub (1892-1949)
Tančící dívky u jezera, 1922
121
38
12 000 Kč / 432 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena:
Obrovský Jakub (1892-1949)
Odpočinek v přírodě, 1922
122
38
12 000 Kč / 432 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena:
Horejc Jaroslav (1886-1983)
Olympia, 1938
123
38
35 000 Kč / 1 259 €
vyvolávací cena:
Březina Václav (1862-1928)
Lesní cesta
124
38
14 000 Kč / 504 €
vyvolávací cena: