Aukce 38
> Položka 121
Obrovský Jakub (1892-1949)
Tančící dívky u jezera, 1922
akvarel, papír, pasparta, rám, sklo, 35 x 41 cm, sign. LD tužkou J. Obrovský 22
121
aukce 38
vyvolávací cena
12 000 Kč
€ 432
dosažená cena
12 000 Kč
Obrovský Jakub (1892-1949)
Odpočinek v přírodě, 1922
122
38
12 000 Kč / 432 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena:
Horejc Jaroslav (1886-1983)
Olympia, 1938
123
38
35 000 Kč / 1 259 €
vyvolávací cena:
Březina Václav (1862-1928)
Lesní cesta
124
38
14 000 Kč / 504 €
vyvolávací cena:
Holub Josef (1870-1957)
Koupání
125
38
20 000 Kč / 719 €
vyvolávací cena:
Gromnickij Pavel Antonovič (1889-1977)
Dívčí akt na lůžku, 1931
126
38
10 000 Kč / 360 €
vyvolávací cena:
Grus Jaroslav (1891-1983)
Krajina s domky, 1941
127
38
12 000 Kč / 432 €
vyvolávací cena: