Aukce 40
> Položka 7
Valter Karel (1909–2006)
Krajina, 1967
olej, karton, rám, 53 x 66 cm, sign. PD Valter 67
Provenience: Z pozůstalosti autora.
7
aukce 40
vyvolávací cena
30 000 Kč
€ 1 107
Filla Emil (1882–1953)
Postava se psem, 1945
8
40
8 000 Kč / 295 €
vyvolávací cena:
Špála Václav (1885–1946)
Dívka s košem ovoce, 1920
10
40
8 000 Kč / 295 €
vyvolávací cena:
8 000 Kč
dosažená cena:
Lhoták Kamil (1912–1990)
Ilustrace k dílu G. de Maupassant – Miláček, 1956 – 8 ks
11
40
16 000 Kč / 590 €
vyvolávací cena:
16 000 Kč
dosažená cena:
Lhoták Kamil (1912–1990)
Paříž pozdě večer /Citroen/, 1979
40
260 000 Kč / 9 591 €
vyvolávací cena:
Anderle Jiří (*1936)
Nekonečno, 1997
13
40
45 000 Kč / 1 660 €
vyvolávací cena:
45 000 Kč
dosažená cena:
Ranný Michal (1946–1981)
Bez názvu, 1971
14
40
7 000 Kč / 258 €
vyvolávací cena: