Aukce 40
> Položka 22
Štursa Jan (1880–1925)
Melancholická dívka
bronz, v. 21 cm, sign. na plintě ŠTURSA
22
aukce 40
vyvolávací cena
25 000 Kč
€ 922
dosažená cena
32 000 Kč
Hudeček Antonín (1872–1941)
Podzimní nálada, před r. 1900 – oboustranná malba
23
40
350 000 Kč / 12 910 €
vyvolávací cena:
460 000 Kč
dosažená cena:
Modorov Fedor Alexandrovich (1890–1967)
Kytice růží
24
40
40 000 Kč / 1 475 €
vyvolávací cena:
40 000 Kč
dosažená cena:
Oliva Viktor (1861–1928)
Západ slunce nad?Malou Stranou v Praze
25
40
15 000 Kč / 553 €
vyvolávací cena:
22 000 Kč
dosažená cena:
Procházka Jaro (1886–1949)
Pařížské náměstí, přelom 20./30. let 20. stol.
26
40
280 000 Kč / 10 328 €
vyvolávací cena:
Mánes Quido (1828–1880)
Kuřátka, 1845–1855
27
40
20 000 Kč / 738 €
vyvolávací cena:
38 000 Kč
dosažená cena:
Kaufmann Isidor (1853–1921)
Rabín, 10. léta 20. stol.
28
40
450 000 Kč / 16 599 €
vyvolávací cena: