Dvanáctiosobní souprava stříbrných příborů v originální kazetě – 194 ks
mistrovská zn. FN, 2. čsl. punc po r. 1929, Čechy, 30. léta 20. stol., stříbro, částečně masivně zlaceno (zlacení zcela zachovalé), váha 10 210,00 g, ryzost 800/1000, třípatrová mahagonová kazeta se dvěma madly po boku, vyložena semišovou látkou, kompletní soubor pro 12 osob – 194 ks: lžíce polévkové, dezetrní, lžičky kávové, mokka, zmrzlinové, kleště na cukr, 3 slánky s broušeným čirým sklem a lžičkami, jehly na maso 2 ks, velký překládací příbor 5 ks, naběračka na polévku, velký překládací příbor na ryby 2 ks, překládací příbor na ryby 4 ks, naběračka na omáčku, nože na ryby, vidličky na ryby, nože dezertní, vidličky dezertní, vidličky koktejlové, lopatka na dorty, překládací příbor salátový 2 ks, nože velké masové, nože malé dezertní, vidličky velké masové, vidličky malé dezertní, rozměr kazety 55 x 40 x 20 cm
69
vyvolávací cena
160 000 Kč
€ 5 922