Dvanáctiosobní souprava stříbrných příborů v originální kazetě – 194 ks

mistrovská zn. FN, 2. čsl. punc po r. 1929, Čechy, 30. léta 20. stol., stříbro, částečně masivně zlaceno (zlacení zcela zachovalé), váha 10 210,00 g, ryzost 800/1000, třípatrová mahagonová kazeta se dvěma madly po boku, vyložena semišovou látkou, kompletní soubor pro 12 osob – 194 ks: lžíce polévkové, dezetrní, lžičky kávové, mokka, zmrzlinové, kleště na cukr, 3 slánky s broušeným čirým sklem a lžičkami, jehly na maso 2 ks, velký překládací příbor 5 ks, naběračka na polévku, velký překládací příbor na ryby 2 ks, překládací příbor na ryby 4 ks, naběračka na omáčku, nože na ryby, vidličky na ryby, nože dezertní, vidličky dezertní, vidličky koktejlové, lopatka na dorty, překládací příbor salátový 2 ks, nože velké masové, nože malé dezertní, vidličky velké masové, vidličky malé dezertní, rozměr kazety 55 x 40 x 20 cm

69 aukce 43

vyvolávací cena 160 000 Kč € 5 922

pol. č.70
aukce: 43
13 500 Kč / 462 €
vyvolávací cena:
pol. č.71
aukce: 43
25 000 Kč / 925 €
vyvolávací cena:
pol. č.72
aukce: 43
36 000 Kč / 1 332 €
vyvolávací cena:

pol. č.73
aukce: 43
95 000 Kč / 3 516 €
vyvolávací cena:
pol. č.74
aukce: 43
19 000 Kč / 703 €
vyvolávací cena:
24 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.75
aukce: 43
180 000 Kč / 6 662 €
vyvolávací cena: