Lamr Aleš (*1943)

Bez názvu, 1979

olej, plátno, rám, 155 x 200 cm, sign. UN A Lamr 79

188 aukce 43

vyvolávací cena 150 000 Kč € 5 551

pol. č.189
aukce: 43
35 000 Kč / 1 295 €
vyvolávací cena:
pol. č.190
aukce: 43
10 000 Kč / 370 €
vyvolávací cena:
pol. č.191
aukce: 43
70 000 Kč / 2 591 €
vyvolávací cena:

pol. č.192
aukce: 43
10 000 Kč / 370 €
vyvolávací cena:
10 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.193
aukce: 43
10 000 Kč / 370 €
vyvolávací cena:
pol. č.194
aukce: 43
5 000 Kč / 185 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena: