Aukce 44
> Položka 197
Líbal František (1896–1974)
Pražské mosty, 1947
olej, plátno na kartonu, rám, sklo, 44 x 52,5 cm, sign. PD F. Líbal 47, na rubu autorsky popsáno
197
vyvolávací cena
18 000 Kč
€ 666
dosažená cena
18 000 Kč
Goldberg Karl, fa
Váza Goldberg
198
15 000 Kč / 555 €
vyvolávací cena:
Loetz Witwe, fa
Váza Sova
199
15 000 Kč / 555 €
vyvolávací cena:
Závěsné svítidlo
200
22 000 Kč / 814 €
vyvolávací cena:
Procházka Antonín (1882–1945)
Putti s květinovým košem
201
15 000 Kč / 555 €
vyvolávací cena:
32 000 Kč
dosažená cena:
Šimon Tavík František (1877–1942)
Zlatá ulička v zimě, 1918
202
8 000 Kč / 296 €
vyvolávací cena:
8 000 Kč
dosažená cena:
Holandská krajina v zimě, 1925
203
12 000 Kč / 444 €
vyvolávací cena:
14 000 Kč
dosažená cena: