Coubine Othon (1883–1969)
Větrný mlýn v Kořenci, 1949
barevná litografie, papír, pasparta, rám, sklo, 30,5 × 40 cm, sign. tužkou PD O. Coubine 49
V soupisu díla od J. Siblíka uvedeno pod č. 121, s. 202. Vydal Evropský literární klub v Praze.
201
aukce 45
vyvolávací cena
10 000 Kč
€ 372