Šimon Tavík František (1877–1942)
Hlavní ulice v Tangeru, 1912
barevný lept, papír, pasparta, sklo, rám, 35 x 44 cm, sign. tužkou T. F. Šimon, značeno v leptu TFŠ 1913
V soupisu díla A. Nováka uvedeno pod č. 199.
203
aukce 45
vyvolávací cena
10 000 Kč
€ 372
dosažená cena
10 000 Kč