Štech Adam *1980
Autoportrét III, 2016
akryl, olej, pastel, plátno, 170×130 cm, sign. LD A. Štech 16
Odhadní cena 140 000–180 000 Kč
Představitel nejmladší malířské generace Adam Štech vystudoval v letech 2001–2008 malířský ateliér prof. Jiřího Sopka a doc. Vladimíra Skrepla na Akademii výtvarných umění v Praze. Ve svých malbách kombinuje nesourodé motivy a rozdílné umělecké styly a -ismy odrážející dnešní nepřehledný a hyperinformační svět. V r. 2011 se stal laureátem Ceny kritiky za mladou malbu.
80
vyvolávací cena
125 000 Kč
€ 4 791
dosažená cena
125 000 Kč