Aukce 46
> Položka 143
Bárta Josef 1864–1919
Léto na vsi
olej, plátno, rám, 60×70 cm
Pravost obrazu potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem.
143
vyvolávací cena
35 000 Kč
€ 1 342
Jelínek Josef 1871–1945
Jaro, kolem r. 1910
144
46
9 000 Kč / 345 €
vyvolávací cena:
Lolek Stanislav 1873–1936
Křepelky
145
46
18 000 Kč / 690 €
vyvolávací cena:
18 000 Kč
dosažená cena:
Ullmann Josef 1870–1922
Mlíkojedy, kolem r. 1912
146
46
80 000 Kč / 3 066 €
vyvolávací cena:
80 000 Kč
dosažená cena:
Honsa Jan 1876–1937
Krajina u Chocně, 1906
147
46
38 000 Kč / 1 456 €
vyvolávací cena:
42 000 Kč
dosažená cena:
Prag-Rudniker Korbwaren-Fabrication, fa
Souprava židlí – 4 ks
148
46
10 000 Kč / 383 €
vyvolávací cena:
10 000 Kč
dosažená cena:
Prutscher Otto 1880–1949
Čajová souprava Metropolis – 3 ks
149
46
7 000 Kč / 268 €
vyvolávací cena: