Gebruder Friedländer, fa
Velký pohár s vinnými úponky
vtlač. firemní značka, mistrovská značka H, německý a český punc, Německo, výroba fa Gebruder Friedländer kolem r. 1937, celoplošně masivně zlacené stříbro, ryzost 925 ⁄ 1000, hmotnost 449 g, pohár s hlubokou kupou dekorovanou plastickým motivem vinných lístků, bobulí a úponků na noze, zdobené pásem růžic a palmet oddělených hladkým prstencem, ryté věnování s vročením 1937 na hladké odsazené patce, výška 15 cm
190
vyvolávací cena
12 000 Kč
€ 460