Aukce 46
> Položka 229
Kremlička Rudolf 1886–1932
Konvolut grafických listů – 3 ks
suchá jehla, litografie, papír, pasparta, rám, sklo, 16,5×11,5 cm, 15,5×11,5 cm, 16×11 cm, sign. PD tužkou RK
229
vyvolávací cena
9 000 Kč
€ 345
Kremlička Rudolf 1886–1932
Krajina s řekou, 1925
230
46
18 000 Kč / 690 €
vyvolávací cena:
Dvorský Bohumír 1902–1976
Kytice jiřin
231
46
20 000 Kč / 767 €
vyvolávací cena:
55 000 Kč
dosažená cena:
Ungar Otto 1901–1945
Za vsí, 1939
232
46
6 000 Kč / 230 €
vyvolávací cena:
Škrabánek František 1901–1974
Krajina nad Slavničem
233
46
6 000 Kč / 230 €
vyvolávací cena:
Závěsné svítidlo
234
46
5 000 Kč / 192 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
Párové nástěnné lampy Art Deco
235
46
18 000 Kč / 690 €
vyvolávací cena:
18 000 Kč
dosažená cena: