Aukce 47
> Položka 31
Šíma Josef 1891–1971
Bez názvu, 1963
litografie, papír, 43/50, rám, sklo, 42 × 42 cm, sign. PD tužkou J. Šíma 1963
aukce 47
vyvolávací cena
12 000 Kč
€ 470
dosažená cena
18 000 Kč
Hliněnský Robert 1908–1979
Abstraktní kompozice, 1970
32
47
18 000 Kč / 705 €
vyvolávací cena:
18 000 Kč
dosažená cena:
Šimotová Adriena 1926–2014
Záda, 1992
47
25 000 Kč / 979 €
vyvolávací cena:
30 000 Kč
dosažená cena:
Cigler Václav *1929
Bez názvu, kolem r. 1985
47
290 000 Kč / 11 359 €
vyvolávací cena:
290 000 Kč
dosažená cena:
Preissig Vojtěch 1873–1944
Noční Boston, 1971
47
5 000 Kč / 196 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena:
Preissig Vojtěch 1873–1944
Zasněžený strom
36
47
6 000 Kč / 235 €
vyvolávací cena:
20 000 Kč
dosažená cena:
Jirásek Václav *1965
Anděl
47
15 000 Kč / 588 €
vyvolávací cena:
44 000 Kč
dosažená cena: