Aukce 47
> Položka 65
Žáček Josef *1951
Ephémerismus, 1993
olej, plátno, rám, 125 × 95 cm, sign na rubu Josef Žáček, 1993
65
aukce 47
vyvolávací cena
65 000 Kč
€ 2 546
dosažená cena
65 000 Kč
Mladějovský Josef *1986
Tečka, čárka, 2011
66
47
50 000 Kč / 1 958 €
vyvolávací cena:
50 000 Kč
dosažená cena:
Šimotová Adriena 1926–2014
Torzo, 1980
47
20 000 Kč / 783 €
vyvolávací cena:
Lhoták Kamil 1912–1990
Bez názvu, 1971
68
47
10 000 Kč / 392 €
vyvolávací cena:
22 000 Kč
dosažená cena:
Janoušková Věra 1922–2010
Bez názvu, 1974
69
47
34 000 Kč / 1 332 €
vyvolávací cena:
Jetelová Magdalena *1967
Suchý laser, 2016
70
47
70 000 Kč / 2 742 €
vyvolávací cena:
75 000 Kč
dosažená cena:
Matoušek František *1976
Williamsburg Bridge, 2014–2017
71
47
110 000 Kč / 4 309 €
vyvolávací cena:
110 000 Kč
dosažená cena: