Aukce 47
> Položka 166
Bubeníček Ota 1871–1962
Blaník z údolí Blanice u Louňovic, 1942
olej, plátno, rám, 57 × 78 cm, sign. LD O. Bubeníček, popsáno na rubu na rámu
166
aukce 47
vyvolávací cena
60 000 Kč
€ 2 350
Horejc Jaroslav
Busta dívky
167
47
34 000 Kč / 1 332 €
vyvolávací cena:
44 000 Kč
dosažená cena:
Košvanec Vlastimil 1887–1961
Dáma se slunečníkem
168
47
38 000 Kč / 1 488 €
vyvolávací cena:
80 000 Kč
dosažená cena:
Prof. Feldtmann Julius 1856–1935, Rosenthal, Selb, fa
Bojující kohouti – 2 ks
169
47
35 000 Kč / 1 371 €
vyvolávací cena:
Cukřenka s klíčkem
170
47
8 000 Kč / 313 €
vyvolávací cena:
8 000 Kč
dosažená cena:
Sklenice
171
47
3 000 Kč / 118 €
vyvolávací cena:
Domácí oltář
172
47
10 000 Kč / 392 €
vyvolávací cena: