Rakousko-Uhersko, 2. polovina 19. stol., malovaný porcelán, mosaz, částečně zlacená, rám, nástěnný a stolní oltářík s rozevíratelnými dvířky, centrální porcelánový medailon s malbou madony s dítětem, rozměr 27,5 × 20,5 cm