Aukce 47
> Položka 185
Stretti Viktor 1878–1957
Dáma v křesle, 1919
olej, karton, rám, 86 × 68 cm, sign. PD Viktor Stretti 1919
185
aukce 47
vyvolávací cena
20 000 Kč
€ 783
Secesní stolní lampičky – 2 ks
186
47
22 000 Kč / 862 €
vyvolávací cena:
Kalamář parní člun
187
47
5 000 Kč / 196 €
vyvolávací cena:
Makovský Vincenc 1900–1966
Vítězství-pasačka, 1945–1946
188
47
8 000 Kč / 313 €
vyvolávací cena:
Velké stropnice – 7 ks
189
47
48 000 Kč / 1 880 €
vyvolávací cena:
48 000 Kč
dosažená cena:
Kupka František 1871–1957
Plakát Cercle orange, 1960
190
47
8 000 Kč / 313 €
vyvolávací cena:
14 000 Kč
dosažená cena:
Stropní svítidlo ve stylu Bauhaus
191
47
10 000 Kč / 392 €
vyvolávací cena: